Červenec 2009

Diplom od nového SB Airlia Desdemona

31. července 2009 v 11:50 | V.E. von Kummallinen |  Spřátelené blogy
Diplom od Airlia Desdemona.
Je nádherný, moc děkuju.

Lauri rybář

28. července 2009 v 16:30 | V.E. von Kummallinen |  Videa s Laurim
Našla jsem video, kde Lauri drží rybářský prud a pravděpodobně se chystá chytat ryby, něco tam říká, ale hrozně fouká vítr, takže tomu není rozuměn.

SB-Airlia Desdemona

28. července 2009 v 11:39 | V.E. von Kummallinen |  Spřátelené blogy
Mám nové SB Airlia Desdemona.
Tady je diplom za spřátelení. Snad se bude líbit. Doufám že ti nevadí že jsem vybrala Awu, psala jsi že máš ráda Lordi :o)

Diplom od Anet za soutěž

28. července 2009 v 11:37 | V.E. von Kummallinen
Dostala jsem od Anet tento krásný diplom za soutěž o nejoblíbenějšího umělce. Je na něm nádherné dílo Victorie Francés. Kiitos Anet :-)

Nový design

25. července 2009 v 18:01 | V.E. von Kummallinen
Moikka! Chci jen říct něco k novému desgnu. Ten černý co tu byl předtím, byl jen dočasný, protože jsem chtěla po jedné holce, co mi dělala design předtím, jestli by mi udělalai teď. Ale ona nemá čas, a nesnáším shánění designů na takových těch blozích, kde nabízí designy na přání, většinou jsou to blogy o Hollywoodských pipkách (Miley). A nikoho kdo dělá na přání designy toho tipu, co jsem měla předtím s finskou vlajkou, jezerem a fotkou TR, jsem nenašla. Takže jsem si musela udělat dess sama. Tak snad se Vám líbí. Teď se jdu pokusit splácat klikačku.

A ještě se chci zeptat jestli někdo jedete na Tarju do Pardubic, abych věděla s kým bych se mohla setkat. Budu tam sama, takže by bylo dobrý s někým známým se potkat.

Paula a ??Julius??

25. července 2009 v 15:30 | V.E. von Kummallinen |  Paula
Tuhle fotku jsem našla úplnou náhodou. Myslím že miminko tam je malý Julius. Když jsem tu fotku poprvé viděla, nevěděla jsem co si mám myslet, nebyla jsem schopná se tak rychlo vzpamatovat. Jestli je to dítě opravdu Lauriho syn, tak je to úžasné. To miminko vypadá nádherně. A Paula tam na té fotce vypadá šťastně, takže si myslím že to je malý Juli. Dneska jsem měla mizrnou náldu, ale při pohledu na tuhle fotku se mi nálada zlepšíla :-)

Nádherná fotky

25. července 2009 v 15:24 | V.E. von Kummallinen |  Fotky Lauriho
Tohle je nejkrásnější Lauriho fotka s novým účesou, jakou znám. Slabším povahám, které Laurho opravdu milují radím aby se něčeho chytili než kliknou na CČ.

Lauri :o)

25. července 2009 v 15:21 | V.E. von Kummallinen |  Fotky Lauriho
Lauri využívá každé volné chvilky. Ten má fakt pohodičku, ale nechápu proč sedí na zemi, když si může sednout na schody co jsou za ním. Na té fotce se krásně usmívá.

Fotky a videa ze dneška

21. července 2009 v 21:16 | V.E. von Kummallinen
Tak a teď fotky z dnešního dne.
Některý fotky se mě moc líbí. Na té první jde vidět kousek Lucky.


Fotky ze včerejška

21. července 2009 v 21:06 | V.E. von Kummallinen
Moikka! Už druhý den se procházím po lese a je to nádherné. Včera jsem byla s Luckou a s Alicí v lese si zaběhat, ty dvě kecaly a já jsem si prohlížela les, tam kde jsme včera byli jsem chodívala jako malá a teď už jsem tam strašně dlouho nebyla. Je to tam jíný, ale pořád pěkný. A pak jsme šly s Luckou do vesnice se projít, už byla tma a tak jsme šli na hřbitov, já jsem tam hrozně chtěla jít, ale Lucce se moc nechtělo, ale nakonec jsme šly. Mám pár fotek ze hřbitova a taky z večera, byla nádherná obloha tak jsem to vyfotila. Fotky pod perexem.

A dneska jsme byly s Luckou v lese na tom samém místě, byl tam takový kopec tak jsme na něco vylezly, já jsem se těšila že tam bude nějaký rozhled do krajiny, ale z kopce bylo vidět jen údolí a les. Horší byla cesta dolů, měli jsme tam sebou psa který se motal pod nohy, ale žádný pád nebyl. Ale pod kopcem bylo bahno ve kterém jsme si vyhráli jak malí Jarini. Lucka se bořila do bahna a já jsem s mobilem natáčela videa. Potom jsme dělali pokusy se psem, trochu jsme ho koupaly v potoku, všechno to mám natočené. Fotky a videa z dnešního dne zvěřejním do dalšího článku, jelikož toho je moc.

Díla Rachel Anderson

21. července 2009 v 12:23 | V.E. von Kummallinen |  Malíři
Rachel je opravdu nadaná malířka, její díla jsou nádherné. A nejlepší je že je mladá a stále se zdokonaluje a její díla budou ještě krásnější.

Rachel Anderson

21. července 2009 v 12:20 | V.E. von Kummallinen |  Malíři
Rachel Anderson je 30letá nadaná malířka s nekonečnou fantaziií. Všechno to začalo když jí jako
malé holčičce četly rodiče příběh o Alence v říši divů. Od té doby Rachel překypuje fantazií. V raném věku začala kreslit vymyšlené postavy a příběhy. V roce 2004 se rozhodla že chce být malířkou a začala chodit na hodiny kreslení, kde zlepšovala svoje dovednosti. Postupně se z ní stával profesionální umělec. Vždy byla fascinovaná vílami, anděly a duchy, díky její fantazii si je představovala po svém, a její obrazy byly hlavně s těmito motivy. Motivy nadpřirozeného světa fantazie. Má ráda přírodu a všechny krásy které v ní jsou. Představa že jde lesem a najednou jí před nosem přeletí víla nebo duch je pro ni velice vzrušující a inspirující. V jejích dílech je hodně přírody, doplněné nadpřirozenými jevy. Náš svět je podle ní teď v této době docela krutý a zlý a říká že její dílo může přinést alespoň malou radost. Je také inspirována několika ilustrátory jako je Arthur Rackham a romantiků jako je Waterouhe a Bouguereau nebo dalšími umělci jako je Brian Froud a Kinuko. Rachel žije v New Yorku se svým manželem a synem a s jejich kočičkou Stellou.Hudební řetězák

19. července 2009 v 19:33 | V.E. von Kummallinen
Na jednom blogu nějaké HSM fanynky jsem našla tento řetězák.

1.) Posloucháš nějakou muziku? Takže hned ze začátku tak stupidní otázka. Tohle je opravdu blbá otázka, jasně že poslouchám nějakou muziku.

Six Feet Under - Amerika the Brutal

19. července 2009 v 11:18 | V.E. von Kummallinen |  Hudební videa

Přeštěnice

19. července 2009 v 10:55 | V.E. von Kummallinen |  Fotky Lauriho
Nějaké fotky z Přeštěnic. Sice trochu pozdě, ale to je jedno.
Jsou nádherné. Laurimu to bíle tričko moc sluší.

Jsem zpátky

18. července 2009 v 21:06 | V.E. von Kummallinen
Moi, moi, moi! Takže jsem zpátky, zase mě nějak začalo bavit blogaření. Určitě jste si všimli nového kabátku blogu. Taky jsem trochu upravila menu. V úpravách budu určitě pokračovat. Už mám zase trochu nápady co dávat na blog, malá pauza mi prospěla. Brzo sem dám nějaké nové fotky a videa The Rasmus. A další věci.

NEZAŘAZENÉ

18. července 2009 v 20:13

NEZAŘAZENÉ

Vtipy, veselé obrázky atd.

Něco o tomto životním stylu. Nějaké gotické obrázky atd.

Naše spása.


OSOBNOSTI

18. července 2009 v 19:52 OSOBNOSTI

OSOBNOSTI

Lidé, co umí držet štětec či pastelku tak dobře, že se pod jejich rukami zrodí umělecké dílo.

Díky bohu že jste, bez vás a zároveň bez knih bych se unudila.

HUDBA

18. července 2009 v 14:39 HUDBA

Hudba

Zde jsou má oblíbená hudební videa a oblíbené písničky.Zde najdete bohyni s překrásným hlasem.

Na tyhle strašáky nemůžu zapomenout, při pohledu na jejich fotky, při poslechu jejich hudby, vždycky se vidím na jejich koncertě.

Hudební projekt s Finska.

Zde naleznete výhradně rockové a metalové skupiny. Jejich biografie, fotografie a videa.